Як вибрати сухий корм?

07 Чер Як вибрати сухий корм?

Власників собак та котів можна розділити на дві категорії: ті, хто годують улюбленців натуральною їжею і ті, хто надають перевагу сухим кормам. У цій статті ми розкажемо які бувають класи сухого корму, чим вони відрізняються та на що ще потрібно звертати увагу при виборі сухого корму.

Клас корму

Усі корма умовно поділяються на 4 класи:

-Економ – недорогий клас кормів, до складу яких можуть входити м’ясна мука, тваринний жир, ароматизатори, штучні барвники та консерванти. Із зернових часто використовується кукурудза, соя, ячмінь, просо тощо. Постійне годування кормами класу економ, може призвести до дефіциту вітамінів та амінокислот.

-Преміум – мають у складі м’ясо або ж тваринні, рибні чи рослинні субпродукти. Цей клас корму більше збагачений поживними речовинами, ніж попередній та краще засвоюється організмом.

-Супер-преміум – відрізняється вмістом натурального м’яса та повною збалансованістю. При створенні рецептур враховуються особливості породи, віку та способу життя улюбленця.

-Холістик – у складі цих кормів обов’язково вказується конкретний вид м’яса, його процентне співвідношення з іншими інгредієнтами. Для забезпечення мікро-, макроелементами додаються ягоди, фрукти, овочі та трави. Організм тварини збагачується повним комплексом вітамінів, клітковини та іншими поживними речовинами.

Вік

Цуценята та кошенята за день витрачають у 2-3 рази більше енергії, ніж дорослі особини, адже їм необхідно зміцнювати зуби, кістки та нарощувати м’язи. До складу корму малят повинен входити білок, амінокислоти на мікро-, макроелементи. І хоч раціон повинен бути калорійним, все ж перегодовувати дітлахів не можна.

Якщо цуценят чи кошенят недавно відлучили від мате