Питання та відповіді

Чи є інгредієнти тваринного походження корму ENOVA придатними для вживання людиною?

Ми використовуємо сировину тваринного походження (м’ясо, жири), які придатні для вживання людиною. Це стосується всіх продуктів тваринного походження, що використовуються в кормі ENOVA.

ГМО. Що з цього приводу?

Для ENOVA ми зробили чіткий і простий вибір: жоден продукт не містить генетично модифікованих організмів. Уся сировина (крім м’яса ягняти – Нова Зеландія) поставляється виключно з країн ЄС, в основному з Німеччини. Поставки здійснюються без посередників, що забезпечує відмінну якість продуктів.

Як правильно переходити на раціон ENOVA?

Переводити собаку чи кота на раціон ENOVA можна із будь-якого іншого типу харчування (іншого корму). Робити це слід поступово, оскільки травній системі вихованців потрібний певний час для адаптації. Для комфортного переходу, як правило, достатньо 7 днів з дотриманням наступної схеми:

1-2 день – 75% попереднього типу харчування і 25% корму ENOVA

3-4 день – 50% попереднього типу харчування і 50% корму ENOVA

5-6 день – 25% попереднього типу харчування і 75% корму ENOVA

7-й день – 100% корм ENOVA

Зазначено, що до складу входить сухе дегідратоване м’ясо. Чому не свіже?

Висушене м’ясо має у своєму складі 10% води. Це означає, що інші 90% – поживні речовини. З іншого боку – свіже м’ясо курчати має 70% води і, відповідно, сухої речовини лише 30%. Таким чином, у 100 грамах сухого м’яса набагато більше поживних речовин, ніж у 100 грамах свіжого. Тобто, тварині треба не менше, ніж в 3 рази більше м’яса свіжого, ніж сухого. Тому треба завжди уважно читати, що написано на упаковках кормів для тварин, і які інгредієнти там вказані.