Для котів

Корм для котів і кішок Enova ультра-преміум класу

Під брендом Enova (Італія) випускаються корми для кішок ультра-преміум класу. Вони відповідають європейським стандартам якості, відрізняються високою поживною і смакової цінністю. Склад збалансований відповідно до потреб котячих, в кормах багато протеїнів, джерелами яких є м’ясо, риба, яйця. Основний інгредієнт більшості кормів – висушена курятина, і тільки корм для тварин з чутливим травленням створений на основі риби. З зернових використовується рис, який добре засвоюються кішками, не містить глютену, тому не викликає розлади травлення і алергії. Інші рослинні компоненти служать джерелом вітамінів, клітковини, пребіотиків, природних антиоксидантів. Відсутні синтетичні консерванти та інші хімічні добавки – барвники, підсилювачі смаку, ароматизатори.

Купити корм для котів і кішок  ультра-преміум класу в Києві

Корми Єнова виробляються в Німеччині, на італійському ринку вони з’явилися з 2007, в інші країни Європи стали імпортуватися з 2009, а сьогодні їх можна купити і в Україні. Раціони для котів представлені в ряді офлайн і інтернет-магазинів, але найбільш привабливі умови очікують покупців на офіційному сайті компанії.

Щоб купити корм для кота (кішки), потрібно:

  • уважно вивчити опис продуктів і вибрати відповідний (в разі потреби можна звернутися за консультацією по телефону або заповнити форму зворотного зв’язку на сайті);
  • додати обраний товар в корзину, вибрати відповідний обсяг, вказати кількість упаковок;
  • вибрати спосіб оплати, доставки, вказати адресу для кур’єрської доставки або номер відділення;
  • підтвердити замовлення, забрати товар зі складу в Києві самостійно або чекати доставки за вказаною адресою.

Професійним заводчикам і власникам породистих тварин, які беруть активну участь у виставках, Єнова пропонує ряд привілеїв в рамках клубної програми.