Про ENOVA
КРАЩЕ ДЛЯ ТВОГО УЛЮБЛЕНЦЯ

ENOVA представляє повну лінійку ультрапреміальних кормів для собак і котів, яка розроблена на основі 20-річного досвіду у сфері виробництва харчування для домашніх тварин.

 

Формули ENOVA по класу, складу і якості перевершують велику кількість суперпреміальних кормів, але при цьому, ціновий діапазон відповідає рівню кормів супер-преміум класу!

 

Клас УЛЬТРА-ПРЕМІУМ означає використання інгредієнтів тільки високої якості, дбайливо і ретельно підібраних для того, щоб забезпечувати УЛЬТРА-ЗДОРОВ’Я собакам і котам будь-якого віку!

 

У всіх лінійках відсутні ГМО, штучні барвники і підсилювачі смаку. Виробник повністю відмовився від баластних і дешевих компонентів (кукурудза, пшениця, сорго, соя). До складу кормів входять тільки високоякісні інгредієнти, які закуповуються безпосередньо у виробників, а не через брокерів: це гарантує однорідність продукту і харчову безпеку.

 

Найкращі смакові якості, ідеально збалансований склад, інноваційна упаковка визначають ENOVA як бренд, з яким, практично, неможливо конкурувати.

 

Корм ENOVA виготовляється на заводі  BOSCH Tiernahrung GmbH&Co в Німеччині та поставляється в країни Європи за сприяння імпортерів і національних дистриб’юторів.

 

Переваги раціонів ENOVA:

 1. Високий відсоток зневодненого м’яса низької зольності в якості основного інгредієнта раціонів;
 2. Тільки висока біологічна цінність білків з м’яса, риби та яєць;
 3. Високий вміст Омега-6 і Омега-3 незамінних жирних кислот (містяться в курячому та риб’ячому жирах і насінні льону), які благополучно впливають на шкіру, шерсть, імунітет, розвиток нервової системи та органів чуття;
 4. Вуглеводи з високопоживних зернових: рис і ячмінь;
 5. Наявність беззернових і безглютенових раціонів для тварин, схильних до харчових алергій;
 6. Комплекс хондопротекторів, в т.ч. для собак дрібних порід і цуценят;
 7. Овочі для додаткових поставок природних антиоксидантів і вітамінів.

Формули раціонів ENOVA прості і зрозумілі, але, при цьому, включають в себе всі ті компоненти, які дійсно необхідні для комплексного здоров’я ваших вихованців.

Коротка історія ENOVA:

 

 • 2007: ідея ENOVA стає реальністю – перші мішки Breeder продаються на італійському ринку

 

 • 2008: асортимент ENOVA Dog & Cat Ultrapremium дебютує на італійському ринку для домашніх тварин

 

 • 2009: продукція ENOVA проходить через кордони Італії і розповсюджується також в декількох європейських країнах, таких як Франція, Іспанія та Чехія.

 

 • 2011 рік: нова концепція стала частиною бренду ENOVA – почалося виробництво нової формули ENOVA Grain-Free для заводчиків

 

 • 2015: ENOVA Simple Formula запускається з видатною, відзначеною нагородами упаковкою і першою італійською нагородою Pet Award

 

 • 2017: асортимент лінійки ENOVA Formula стає більшим завдяки двом новим рецептурам: ENOVA Omega Formula & Enova Tris Formula

 

 • 2018 рік: три найбільш популярних рецепта ENOVA Ultrapremium Adult оновлені і перетворилися в один ENOVA Mono, який виділяється як чудовою подачею, так і інноваційним дизайном упаковки

 

 • 2019: нові цікаві проекти вже в дорозі!
Завантажте брошуру про наші продукти Скачать