Осіннє листя. В чому небезпека для собак?

Настала найфотогієнічніша пора року. Ну як же не прогулятися осіннім парком зі своїм улюбленцем та не зробити декілька неймовірних світлин? Без цього ніяк, обов’язково фотографуйтеся. Та будьте пильними, адже під осіннім листям може приховуватися небезпека для вас та вашого улюбленця. Давайте разом розберемося в цьому та уникнемо неприємностей.

Чому ж осіннє листя – це небезпечно?

Річ у тім, що опале листя товстим шаром покриває землю, тому розгледіти, що знаходиться під ним практично не можливо. На жаль, частими випадками є порізи лап у собак розбитим склом. Також, граючись у листі, песик може наткнутися на гострі металеві предмети, при чому не тільки лапами, але і носом чи іншими частинами тіла.

Що робити?

Оглядайте уважно місцевість, в якій збираєтеся гуляти. Купи листя можна попередньо розгорнути палицею, аби переконатися, що тут песик може стрибати та бавитися. Тримайте собаку на повідку у місцях, де імовірно можуть бути небезпечні предмети.

Їстівне чи неїстівне?

Деякі власники знають, що їх улюбленець полюбляє підбирати на вулиці залишки їжі, палиці чи інші предмети. Якщо власник на відкритій місцевості може побачити цю небезпеку, то під листям це зробити важко. А от песики справляються за лічені секунди, адже у них неймовірний нюх.

Що робити?

Насправді відучування собаки від підбирання з підлоги процес не швидкий. Інколи краще до цього долучити професійних кінологів, які допоможуть  відпрацювати потрібні команди. Також старайтеся у небезпечних місцях вигулювати чотирилапого на повідку.

Блохи та кліщі

Листя – ідеальне місце для бліх та кліщів. З приходом осені, особливо кліщі, стають більш активними, що вкрай небезпечно для хвостанів.

Що робити?

Регулярно обробляйте тварину від бліх та кліщів.

Переохолодження

Осінь – пора, коли на земля під листям волога та холодна. Тривалі забавки собаки на вулиці можуть посприяти переохолодженню.

Що робити?

Захищайте улюбленця від вологи. Не дозволяйте довго валятися в листі. Придбайте спеціальний одяг для чотирилапого.

Притримуйтеся цих простих правил і з вами та вашим улюбленцем не станеться нічого неприємного. Осінь – це неймовірна пора! Насолоджуйтеся нею.

ОСТАВИТЬ КОММЕНТАРИЙ