Для котів

ENOVA CAT CLASSIC

Корм для котів і кішок Enova ультра-преміум класу

Під брендом Enova (Італія) випускаються корми для кішок ультра-преміум класу. Вони відповідають європейським стандартам якості, відрізняються високою поживною і смакової цінністю. Склад збалансований відповідно до потреб котячих, в кормах багато протеїнів, джерелами яких є м’ясо, риба, яйця. Основний інгредієнт більшості кормів – висушена курятина, і тільки корм для тварин з чутливим травленням створений на основі риби. З зернових використовується рис, який добре засвоюються кішками, не містить глютену, тому не викликає розлади травлення і алергії. Інші рослинні компоненти служать джерелом вітамінів, клітковини, пребіотиків, природних антиоксидантів. Відсутні синтетичні консерванти та інші хімічні добавки – барвники, підсилювачі смаку, ароматизатори.

Продукти Enova для кішок

Лінійка кормів для котів і кішок Єнова представлена ​​4 продуктами для тварин різного віку, зі специфічними потребами.

  1. ENOVA ADULT CAT – корм для дорослих тварин у віці від 1 до 7 років, з високим вмістом протеїнів (33%), основним джерелом яких є дегідратоване куряче м’ясо.
  2. ENOVA SENSITIVE/HAIRBALL CAT – раціон для тварин, схильних до алергій або страждають непереносимістю білка, який міститься в м’ясі. Як джерело легкозасвоюваного гіпоалергенного протеїну виступає борошно з 3 видів риб – лосося, оселедця та тунця.
  3. ENOVA LIGHT/INDOOR CAT – низькокалорійний корм, що містить 13% жиру і 27,5% протеїну. Призначений для тварин похилого віку (старше 7 років), а також тих, хто веде малорухливий спосіб життя і схильний до ожиріння. Крім тваринних і рослинних компонентів (курятина, риба, печінка, яйце, рис) корм містить добавку магнезії для профілактики сечокам’яної хвороби.
  4. ENOVA KITTEN – спеціалізований корм для кошенят до року, вагітних і годуючих кішок. Це найбільш калорійний корм з високим вмістом білків, жирів, кальцію і фосфору, що покриває потребу зростаючого організму в поживних речовинах. Його також можна використовувати для годування виснажених тварин в період відновлення після хвороби, операції.

Купити корм для котів і кішок  ультра-преміум класу в Києві

Корми Єнова виробляються в Німеччині, на італійському ринку вони з’явилися з 2007, в інші країни Європи стали імпортуватися з 2009, а сьогодні їх можна купити і в Україні. Раціони для котів представлені в ряді офлайн і інтернет-магазинів, але найбільш привабливі умови очікують покупців на офіційному сайті компанії.

Щоб купити корм для кота (кішки), потрібно:

  • уважно вивчити опис продуктів і вибрати відповідний (в разі потреби можна звернутися за консультацією по телефону або заповнити форму зворотного зв’язку на сайті);
  • додати обраний товар в корзину, вибрати відповідний обсяг, вказати кількість упаковок;
  • вибрати спосіб оплати, доставки, вказати адресу для кур’єрської доставки або номер відділення;
  • підтвердити замовлення, забрати товар зі складу в Києві самостійно або чекати доставки за вказаною адресою.

Професійним заводчикам і власникам породистих тварин, які беруть активну участь у виставках, Єнова пропонує ряд привілеїв в рамках клубної програми.