Корм ENOVA

Більше

Корм ENOVA

створено з любов'ю до тварин

Більше

Ультра-преміум корм ENOVA

краще для твого улюбленця

Більше

ПРЕМІЇ
2016

Кращий беззерновий корм для цуценят і дорослих собак

2017

Кращий беззерновой корм для цуценят і дорослих собак

2018

Кращий беззерновой корм для цуценят і дорослих собак

ІНТЕРНЕТ МАГАЗИНИ

Корми ультра-преміум класу для тварин від Enova

Enova – італійський бренд кормів для кішок і собак ультра-преміум класу. Це продукт високої якості, що неодноразово отримував премії Pet Award, які щорічно присуджуються кращим товарам для домашніх вихованців. Корми виготовляються в Німеччині на заводі, який сертифікований за рядом міжнародних стандартів. Використовуються добірні натуральні інгредієнти від перевірених постачальників-виробників. Корми не містять синтетичних барвників і консервантів, ГМО, до їх складу входять тільки натуральні антиоксиданти. Незважаючи на відсутність підсилювачів смаку раціони відрізняються чудовими смаковими характеристиками, подобаються тваринам.

Індивідуальний підхід при виборі продукту

Лінійка кормів Єнова відрізняється великою різноманітністю, в ній знайдуться продукти для собак і кішок з різними потребами. Є поділ кормів за віковими категоріями, за породами, за складом. Будь-який власник може отримати консультацію по підбору корму для свого вихованця з урахуванням його віку, комплекції, особливостей організму, наявних проблем зі здоров’ям. Є формули:

  • для собак, які ведуть активний спосіб життя, з підвищеними енерговитратами;
  • для зростаючого організму, що розвивається;
  • для вагітних, годуючих сук і кішок;
  • для тварин з чутливим шлунково-кишковим трактом, харчовою непереносимістю деяких продуктів, схильністю до алергій;
  • для малорухливих, схильних до ожиріння літніх котів.

При виборі можна орієнтуватися не тільки на індивідуальні, вікові потреби, а й на смакові переваги вихованця. Доступний великий вибір раціонів, як монопротеїнових, так і таких, які складаються з декількох сортів м’яса, риби. Якщо у тварини непереносимість певного виду тваринного білка, можна підібрати монопротеїновий корм, який містить тільки безпечний для нього білок. У лінійці кормів для собак є беззернові раціони, що знижують ризик виникнення харчових алергій та розладів травлення.

Також власники 1-2 тварин можуть купити невелику упаковку корму, а професійні заводчики, яким доводиться годувати велику кількість тварин – велику упаковку об’ємом 20 кг. Ця пропозиція діє для членів клубу Enova, вони користуються й іншими привілеями – більш низькі ціни, накопичувальна система знижок.

Купити корм для котів і собак ультра-преміум класу в Києві

Корми Єнова відрізняються оптимальним співвідношенням ціни і якості. За ціною вони відповідають ряду продуктів преміальної категорії, в той час як якість, склад, смакові характеристики дозволяють віднести їх до категорії ультра-преміум. Замість свіжого м’яса, яке на 70% складається з води, при виробництві кормів застосовується дегідратоване (висушене). Вміст білка та інших поживних речовин в ньому значно вищий. Також в кормах немає дешевих баластних добавок, які створюють об’єм і вагу, але містять мінімум корисних для кішок і собак речовин. За рахунок цього, корми Єнова відрізняються високою поживною цінністю, для насичення досить порції невеликого обсягу, так що упаковки вистачає надовго.

Корми Enova представлені в ряді магазинів зоотоварів, але на максимально вигідних умовах їх можна купити на офіційному сайті компанії, додавши відповідний товар в корзину. Розрахуватися можна в онлайн-режимі шляхом переказу грошей на карту ПриватБанку, з кур’єром при отриманні або післяплатою в відділенні, куди здійснюється доставка. У Києві доступний самовивіз. Будь-які питання можна задати по телефону.